banner big

NewHuman Centrum

NewHuman Centrum je skvelé miesto pre relax a zvitalizovanie na fyzickej aj psychickej úrovni. Nájdete tu príjemné prostredie s relaxačnou hudbou a sviečkami. V dnešnom uponáhľanom svete je čoraz ťažšie nájsť si čas nabrať silu na zvládnutie každodenného zhonu a stresu.
Služby a terapie z ponuky NewHuman Centra podporia nielen vaše zdravie, ale tiež vám pomôžu uvoľniť sa a zharmonizovať svoje telo a myseľ. Poslaním NHC je poskytnúť tie najlepšie služby s individuálnym citlivým prístupom ku každému klientovi. Ústretovosť a diskrétnosť pri riešení Vašich situácií je samozrejmosťou.

Pre obdarovanie Vašich blízkych pri rôznych životných príležitostiach máte možnosť využiť darčekové poukážky.

NewHuman centrum

… každému z nás osud napíše celoživotný scenár. V tom mojom od detstva prevládal záujem o nepoznané. S pribúdajúcimi rokmi sa tento záujem posunul do konkrétnych stretnutí s rôznymi formami duchovna a upevňoval sa štúdiom viacerých smerov.
Dlhšie obdobie svojho života som sa rozvíjala v technickom odvetví, kde sa vyžadovalo samostatné analytické myslenie a hoci ma táto práca zaujímala, vnútorne ma to stále ťahalo niekam inam.
Nové aktivity a skúsenosti ma posunuli k poznaniu, že na mojej duchovnej ceste mám pomáhať ľuďom, ktorí si nájdu cestu ku mne.
Prostredníctvom služieb v NewHuman Centre chcem priblížiť možnosti, ktoré súvisia s vedomím, myslením a psychikou človeka a tiež prácu s energiami pre všeobecné dobro a prospech hľadajúcich. Pre tých, ktorí sa rozhodli využiť túto cestu na upevnenie a prehĺbenie svojho telesného ale aj duševného zdravia.


V NEWHUMAN CENTRE SOM TU PRE VÁS.
Silvia Khúlová